camera
 

O nas

Firma ANIMIR powstała w 1990 roku. Początki działalności firmy to sprzedaż hurtowa i detaliczna farb i art. chemicznych. W październiku 1990 roku sklep firmy ANIMIR rozpoczyna działalność pod patronatem firmy KFF I L NOBILES. Kolejne lata działalności firmy to rozbudowa własnej sieci sprzedaży detalicznej i hurtowej , w tym powstanie nowych oddziałów w Poznaniu przy ul. Obornickiej i przy ul. Chwaliszewo..

W 1996 roku do użytku zostaje oddany nowy magazyn oraz budynek handlowo - biurowy przy ul. Obornickiej 338. 1996 rok to również początek współpracy z holenderską firmą SIGMA COATINGS i wprowadzenie do oferty asortymentowej dekoracyjnych farb tej firmy. W niedługim czasie firma ANIMIR zostaje jednym z głównych dystrybutorów farb SIGMA COATINGS w Polsce. W 1997 roku dział sprzedaży hurtowej ANIMIR staje się Hurtownią patronacką firmy NOBILES . W 1998 roku przy ul. Obornickiej 338 powstaje nowoczesny kompleks biurowo - handlowego oraz nowa cześć magazynowa.

 

Następne lata to rozbudowa sieci sprzedaży, obsługiwanej przez przedstawicieli handlowych. To także włączenie do oferty nowych rodzajów farb, w tym farb do drewnianych okien i drzwi oraz farb przemysłowych do konstrukcji stalowych. Powstanie nowych działów powoduje zaangażowanie nowej, profesjonalnie przygotowanej kadry.

Jednocześnie w oddziale przy ul. Obornickiej 338 w Poznaniu zostają uruchomione dwa mieszalniki do farb przemysłowych stosowanych do stolarki otworowej oraz do konstrukcji stalowych. Dzięki nim w firmie ANIMIR można zakupić w/w farby w dowolnie wybranym kolorze według wzornika NCS lub RAL.

W chwili obecnej firma ANIMIR posiada dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji na terenie woj. wielkopolskiego oraz województw ościennych. Naszych klientów obsługuje profesjonalna wykwalifikowana kadra.

 

      

Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu przy ul. Obornickiej 338, gdzie oferujemy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Tu również mogą Państwo spotkać się z naszymi specjalistami w zakresie farb przemysłowych, dekoracyjnych i innych. Zapraszamy do naszych sklepów.

 

30 lat
na rynku

 
 

Indywidualny
doradca

   
 

Wszystko
w jednym miejscu